Demonstrátori pályázat 2017/2018 tavaszi félévre

Az Informatikai Intézet olyan nappali tagozatos hallgatók jelentkezését várja, akik szívesen részt vennének demonstrátorként az egyetemi oktatásban a 2017-2018. tanév tavaszi félévében. Jelentkezhetnek olyan programtervező informatikus BSc és MSc, informatikatanár osztatlan és MSc, mérnök informatikus BSc és MSc, gazdaságinformatikus BSc és MSc szakos hallgatók, akik alapképzési szakjuk mintatantervének legalább az első három félévét teljesítették, és félévenként legalább jó tanulmányi átlagaik voltak.

A pályázati anyag az alábbiakat kell, hogy tartalmazza:

1. A hallgató neve, hxxxxxx azonosító, szak, évfolyam.

2. Prioritási sorrendben azon tárgyak felsorolása, amelyek oktatásában szeretne részt venni az tavaszi félévben. Ezekből a tárgyakból nem lehet 4-esnél rosszabb érdemjegye a pályázónak. (Kérjük az érdemjegyet itt megadni.)

3. Heti óraszám. (Egy demonstrátor általában heti 4 órát szokott oktatni. Aki ennél több vagy kevesebb órát szeretne, ezt jelezze pályázatában.)

4. Levelező órát vállal-e (péntek-szombati időpontok, de a 14 oktatási hétből általában csak 3-6 hétvégén).

5. Melléklet: indexmásolat (TO által igazolt ETR-es hallgatói törzslap szkennelve, PDF formátumban) az összes eddig elvégzett félévről. Elsősorban 4.00 feletti tanulmányi átlagú jelentkezőket várunk. Aki az előző félévben már adott be pályázatot, annak csak az azóta elvégzett félév indexmásolatát kell beadni.
(a törzslap becsatolását a pályázat benyújtási határideje után is, 2017. december 15-ig elfogadja a rendszer)

6. Kérjük mindenképpen olyan emailcímet, illetve telefonszámot adjanak meg, amelyen elérhetjük önöket!

A pályázatokat az alábbi webes felületen kell benyújtani:

Jelentkezési határidő: 2017.november 30.

2018. január 15-ig e-mail-ben értesítést kapnak mindazok, akik az tavaszi félévben várhatóan részt fognak venni az oktatásban. (A végleges órarend csak a kurzusfelvételnél alakítható ki.) A tartandó órák időpontjánál csak a jelentkező adott félévre vonatkozó órarendjét áll módunkban figyelembe venni.

Szeged, 2017. november 20.

E-mail: orarend@inf.u-szeged.hu