Jelenlegi hely

Állásajánlat - informatikus

Nemzetközileg tevékenykedő vállalatunk

munkatársat keres

Informatikus

munkakörbe

Feladatok:

  • Siemens Teamcenter szoftver felügyelete, tovább fejlesztése;
  • vállalat adatainak és folyamatainak leképezése a rendszerben;
  • felhasználók oktatása, támogatása;
  • Autodesk és egyéb műszaki szoftverek telepítése, felügyelete.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki és/vagy informatikai végzettség szoftveres súlyponttal;
  • tárgyalóképes angol vagy német nyelvismeret;
  • rendszerszemléletű gondolkodás, elemzőkészség, jó kommunikációs képesség.

Előny:

  • többéves szakmai tapasztalat;
  • üzemeltetési, folyamatelemzési gyakorlat vállalatirányítási vagy PDM/PLM rendszerben;
  • CAD/CAM, ipari automatizálási ismeret;
  • második idegen nyelv;
  • mester szintű végzettség;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • biztos munkahely nemzetközi környezetben;
  • versenyképes fizetés;
  • szakmai előrelépés egy folyamatosan fejlődő területen;
  • kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 6200 Kiskőrös, Dózsa Gy. út 44.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, ill. motivációs levelét magyar és idegen nyelven a veronika.toth@hu.eckerle-gruppe.com e-mail címre.

Tóth Veronika

Humánpolitika

Phone:  +36.78.511.419

Fax:     +36.78.511.401

Email:   Veronika.Toth@hu.eckerle-gruppe.com

Eckerle Industrie Kft.

6200 Kiskőrös, Dózsa György út 44.

www.eckerle.hu